default logo

Dieta, która leczy zaburzenia erekcji.

Idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn zmagających się z impotencją byłaby tabletka, która pozwoli na zawsze pożegnać się z tego typu dolegliwościami, jednakże nie jest to takie proste. Owszem, można przyjmować leki na potencję, mogą to być preparaty kamagra , jednakże działają one doraźnie i nie można ich traktować jako rozwiązanie na całe życie. Jednakże dzięki odpowiednio skomponowanej diecie mężczyźni są w stanie zapobiec dolegliwościom, pomniejszyć ich skutki uboczne, a czasem całkowicie wyleczyć się. Jakie składniki są niezbędne?

Przede wszystkim nie może zabraknąć nienasyconych kwasów tłuszczowych, zalicza się wśród nich zarówno kwasy tłuszczowe omega-3, a także omega-6 i omega-9. W trakcie ich przyjmowania należy koniecznie pamiętać o proporcji, która wynosi 1:5 i jest związana z kwasami O3 do O6. Łączy się to więc ze zjadaniem większych ilości ryb, owoców morza, a także orzechów i wszelkiego rodzaju nasion. Warto zwrócić uwagę na zbawienne właściwości nasion chia, oprócz tego sienie lniane wpływa zbawiennie na narządy płciowe panów. Jeśli chodzi o orzechy powinno się jak najczęściej sięgać po orzechy włoskie.

Oczywiste wydaje się, że ryby i inne skorupiaki mają zostać spożywane zamiast mięsa (przede wszystkim tłustego), gdyż nie wpływa on dobrze na krążenie. Oprócz kwasów tłuszczowych nie można zapominać o cynku, którego rolą jest zwiększenie ilości męskiego hormonu – testosteronu, a także podniesienie libido, które odpowiada za chęć uprawiania seksu. Za ciekawostkę należy zaznaczyć, że wśród afrodyzjaków większość z nich posiada znaczne ilości cynku, a więc naprawdę działa i odpowiada za popęd seksualny.

W jakich produktach znajduje się najwięcej cynku? Przede wszystkim warto spożywać ostrygi, owoce morza, a także ryby pochodzenia morskiego, orzechy oraz pestki (dynia gra główną rolę), a na koniec warto włączyć do diety produkty pełnoziarniste. Jak widać są to produkty, które w większości zostały już wymienione, więc uzyskanie lepszej kondycji seksualnej dzięki zjadaniu konkretnych produktów nie jest aż takie trudne.