default logo

Włącz konkretne produkty do swojej diety i powiedz stop impotencji.

Dieta osób zmagających się z zaburzeniami erekcji https://ajantapharma.com.pl powinna zostać wzbogacona o odpowiednie produkty, które można znaleźć w każdym supermarkecie, a ich rolą jest znaczne wspomożenie przyjmowania leków bądź innej metody walki z dolegliwościami wzwodu. Jednym z nich jest selen. Selen jest bardzo silnym przeciwutleniaczem, a oprócz tego spełnia bardzo ważną rolę polegającą na pozbywaniu się z organizmu ciężkim metali.

Niemalże większość selenu, który występuje w organizmie człowieka znajduje się właśnie w jądrach, dlatego jego niedobory są w stanie wpłynąć negatywnie na pracę narządów płciowych. Aby uzupełnić niedobory należy włączyć do diety podroby, a także owoce morza i ryby. Osoby na diecie wegetariańskiej mogą uzupełnić niedobory przy pomocy jakże zdrowego czosnku, a także grzybów oraz nasion roślin strączkowych. Kolejnym bardzo ważnym składnikiem diety osoby zmagającej się z zaburzeniami erekcji są produkty bogate w witaminę D.

To witamina, która jest związana z testosteronem w sposób bezpośredni. Witamina D powstaje dzięki promieniom słonecznym, jednakże nie jest to wystarczające, tym bardziej, że większość mężczyzn niemalże cały dzień spędza w pracy, w związku  tym niezbędne jest spożywanie konkretnych produktów. Jajka pochodzące od kur z wolnego wybiegu, tłuste ryby, jak na przykład łosoś, makrela oraz śledź to najlepsze źródła witaminy. Wiele osób jednak mimo wielu wartości odżywczych, witamin oraz minerałów nie przepada za rybami, wtedy jedynym rozwiązaniem jest rozpoczęcie przyjmowania suplementów diety.

Na końcu należy wspomnieć o roli jaką odgrywa glicyna oraz prolina (aminokwasy, które znajdziemy w tkankach łącznych). Dobra kondycja seksualna jest związana z dobrej jakości snem oraz odpowiednią ilością odpoczynku i tutaj należy wspomnieć o roli jaką odgrywają te aminokwasy, gdyż odpowiadają za równowagę neurotransmisji w mózgu. Znajdziemy je w galaretce, żelatynie oraz nóżkach.